HAKKIMIZDA

Çetin Marka Patent A.Ş. hukukçu marka ve patent vekillerinden oluşan ekibi ile fikri ve sınai hakların; yaratılış aşaması ile başlayan ve hukuki ve cezai olarak fikri ve sınai hakların etkili şekilde korunmasını kapsayan sürecin tamamını tek bir çatı altında toplamayı amaçlamaktadır.

Fikri hakkın niteliği ve ne şekilde korunacağı, fikri hakların hangi yollar izlenerek yaratılabileceği, gayri maddi malvarlıklarının yönetimi ve en doğru şekilde ekonomik fayda sağlanması konusunda toplumsal bilinci arttırmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda; sınai hakların tescili, eser koruması ve haksız rekabet uygulamaları dahil olmak üzere idari ve hukuki süreçlerin tamamında nitelikli hizmet vermeyi amaç ediniyoruz. Hukuki işlemlerle fikri ve sınai hakların ticarileşmesi süreçlerine katkıda bulunuyor ve tüm bu süreçlerde; hukukçu marka patent vekillerinden oluşan ekibimiz ile farkındalık yaratarak hizmet sunuyoruz.

Çetin Marka Patent A.Ş. olarak, kalkınmanın fikir ve teknoloji üretiminden geçtiğine inanıyor ve fikri hakların edinilmesi, hakların efektif şekilde korunması ve uygulanması ile ticarileşmesi bakımından gelişmiş ülkelerin benimsemiş oldukları çalışma prensiplerini aynen benimsiyoruz.

TOP
Konuşma Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Çetin Patent ile İletişime Geç
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara